FreshMail.pl

Autorzy bloga wszystkoJEDNO


alexanderAlexander Poraj-Żakiej
– mistrz zen świeckiej linii „Pusta Chmura” założononej przez Willigisa Jägera, nauczyciel kontemplacji chrześcijańskiej, oficjalny następca Willigisa Jägera, dr teologii chrześcijańskiej. Współzałożyciel Polsko-Niemieckiej Fundacji „Mądrość Wschodu i Zachodu” w Niemczech, Hiszpanii i w Polsce. Były prezesem sieci klinik psychosomatycznych z siedzibą w Berlinie. Stworzył Akademię Psychosofii w Hiszpanii. Obecnie jest dyrektorem Centrum Medytacji i Uważności Benediktushof w Holzkirchen (Niemcy)- największy ośrodek tego typu w Europie. Prowadzi warsztaty i wykłady w całej Europie – także w Polsce. Coach i doradca biznesu. Autor książek wydanych w Polsce: „Rozmowy o codzienności” (wspólnie z Willigisem Jägerem), „ZEN w codzienności” oraz „Wprowadzenie do ZEN. Historia – Praktyka – Współczesność”.

 

 

jolaJolanta Toporowicz – psychoterapeutka od ponad dwudziestu lat. Stworzyła Instytut Rozwoju Osobistego Euphonia we Wrocławiu. Podstawą działania Instytutu jest integralne podejścia do rozwoju osobistego obejmujące również aspekt egzystencjalny. Twórczyni innowacyjnego rocznego Kursu Rozwoju Osobistego „Być sobą” integrującego trzy płaszczyzny: umysł, ciało, duch. Współzałożycielka polskiej Fundacji Willigisa Jägera „Mądrość Wschodu i Zachodu”, która od kilku lat tworzy w Polsce platformę do spotkań, wymiany, dyskusji i poszukiwania obszarów, w których spotyka się psychoterapia, coaching, nauka i biznes z założeniami filozofii wieczystej. Twórczyni mapy poziomów świadomości oraz autorka książki „(Nie)zwyczajne JA”.

 

 

 

aga

Agnieszka Bonar- Sadulska – trenerka rozwoju osobistego w trakcie szkolenia przygotowującego do rekomendacji trenerskiej PTP (Holistyczna Szkoła Trenerów). Z wykształcenia biotechnolog, przez ponad 10 lat pracowała jako wykładowca przybliżający zagadnienia związane ze zdrowiem, leczeniem naturalnym i holistycznym podejściem do profilaktyki chorób. Od ponad 15 lat zaangażowana w rozwój osobisty, stopniowo odkrywa coraz większą przestrzeń do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Założycielka CORrealtion – przestrzeni do odkrywania i pogłębiania świadomości ciała. Prowadzi warsztaty w obszarze rozwijania świadomości ciała i praktykowania uważności poprzez ciało. Współtworzy Fundację „Mądrość Wschodu i Zachodu” i uczestniczy w realizacji wszystkich projektów Fundacji. Zredagowała dwie książki Alexandra Poraj-Żakieja „ZEN w codzienności” oraz „Wprowadzenie do ZEN. Historia – Praktyka – Współczesność”. Redaktor Bloga. www.wszystkoJEDNO.com.

 

 

Dawid Sadulski – z wykształcenia geograf, z zamiłowania od wielu lat miłośnik nowych technologii, filozofii, psychologii i podróży.

Zawodowo prowadzi małą firmę konsultingowo – wdrożeniową z obszaru ecommerce.
Projektuje interfejsy użytkownika, konsultuje i optymalizuje działania firm i projekty internetowe. Twórca i współwłaściciel serwisu podróżniczego Globtroter.pl.

Od kilku lat praktykuje zen w świeckiej linii Pusta Chmura. Od 2016 roku prezes Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu. W ramach fundacji zajmuje się rozwojem projektów Fundacji (blog, księgarnia, Facebook, YouTube) a ostatnio także przeprowadza wywiady.

Jeśli tylko ma wolną głowę, lubi coś napisać, a nie tylko przeczytać. Miłośnik ujęcia systemowego rzeczywistości (K. Wilber, D. Hawkins), co niestety leży w delikatnej sprzeczności przy autentycznej praktyce, nad czym czasami ubolewa 😉

 

 

 

 

 

KONTAKT: agnieszka.bonar[at]jagerfundacja.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Newsletter Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu

KORZYŚCI-  raz w miesiącu otrzymasz:
  • podsumowanie wpisów z Bloga (sfera umysłu, ciała i ducha)
  • aktualności dotyczące Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu
  • informacje na temat nowości w fundacyjnej Księgarni

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia RODO z dnia 25 maja 2018 przez Polsko-Niemiecką Fundację Willigisa Jagera Mądrość Wschodu i Zachodu Wrocław, ul. E.Orzeszkowej 40/8 i oświadczam, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne i oraz że zostałem poinformowany o o prawie żądania dostępu do do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcie.

FreshMail.pl