Autorzy bloga wszystkoJEDNO


alexanderAlexander Poraj-Żakiej
– mistrz zen świeckiej linii „Pusta Chmura” założononej przez Willigisa Jägera, nauczyciel kontemplacji chrześcijańskiej, oficjalny następca Willigisa Jägera, dr teologii chrześcijańskiej. Współzałożyciel Polsko-Niemieckiej Fundacji „Mądrość Wschodu i Zachodu” w Niemczech, Hiszpanii i w Polsce.
Był prezesem sieci klinik psychosomatycznych z siedzibą w Berlinie. Stworzył Akademię Psychosofii w Hiszpanii. Obecnie jest dyrektorem Centrum Medytacji i Uważności Benediktushof w Holzkirchen (Niemcy)- największy ośrodek tego typu w Europie.
Prowadzi warsztaty i wykłady w całej Europie – także w Polsce. Coach i doradca biznesu. Autor książek wydanych w Polsce: „Rozmowy o codzienności” (wspólnie z Willigisem Jägerem), „ZEN w codzienności” oraz „Wprowadzenie do ZEN. Historia – Praktyka – Współczesność”.

 

aga

Agnieszka Bonar- Sadulska – certyfikowana trenerka rozwoju osobistego (Holistyczna Szkoła Trenerów). Z wykształcenia biotechnolog, przez ponad 10 lat pracowała jako wykładowca przybliżający zagadnienia związane ze zdrowiem, leczeniem naturalnym i holistycznym podejściem do profilaktyki chorób.

Od ponad 15 lat zaangażowana w rozwój osobisty, stopniowo odkrywa coraz większą przestrzeń do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Założycielka CORrealtion – przestrzeni do odkrywania i pogłębiania świadomości ciała. Prowadzi warsztaty w obszarze rozwijania świadomości ciała i praktykowania uważności poprzez ciało.

Współtworzy Fundację „Mądrość Wschodu i Zachodu” i uczestniczy w realizacji wszystkich projektów Fundacji. Zredagowała dwie książki Alexandra Poraj-Żakieja „ZEN w codzienności” oraz „Wprowadzenie do ZEN. Historia – Praktyka – Współczesność”. Redaktor Bloga. www.wszystkoJEDNO.com.

 

Dawid Sadulski – Prezes Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu od 2016 roku. Jego zainteresowania skupiają się od ponad 20 lat wokół tematów filozofii, psychologi, rozwoju osobistego i nowych technologi – szczególnie w wymiarze społecznym.

Od kilku lat praktykuje zen w świeckiej linii Pusta Chmura. W ramach fundacji zajmuje się rozwojem projektów: blog, księgarnia, Facebook, YouTube, Wydawnictwo, a ostatnio także przeprowadza wywiady w ramach bloga wszystkoJEDNO.

Jeśli tylko ma wolną głowę, lubi coś napisać, a nie tylko przeczytać. Miłośnik ujęcia systemowego rzeczywistości (K. Wilber, D. Hawkins), co niestety leży czasami w delikatnej sprzeczności z pełni otwarta praktyką, nad czym czasami ubolewa 😉

Zawodowo prowadzi niewielką firmę konsultingowo – wdrożeniową z obszaru projektowania użyteczności. Projektuje interfejsy użytkownika, konsultuje i optymalizuje działania firm i projekty internetowe. Współautor książki „Ecommerce.Proste odpowiedzi na trudne pytania”.

 

 

KONTAKT: agnieszka.bonar[at]jagerfundacja.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Newsletter Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu

KORZYŚCI-  raz w miesiącu otrzymasz:
  • podsumowanie wpisów z Bloga (sfera umysłu, ciała i ducha)
  • aktualności dotyczące Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu
  • informacje na temat nowości w fundacyjnej Księgarni

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia RODO z dnia 25 maja 2018 przez Polsko-Niemiecką Fundację Willigisa Jagera Mądrość Wschodu i Zachodu Wrocław, ul. E.Orzeszkowej 40/8 i oświadczam, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne i oraz że zostałem poinformowany o o prawie żądania dostępu do do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcie.