FreshMail.pl

O nas

logo_fundacji_zmienione_rgb_380px

Fundacja Willigisa Jägera Mądrość Wschodu i Zachodu – podstawą działalności Fundacji jest doświadczenie, że wgląd w istotę rzeczy jest dostępny każdemu człowiekowi – niezależnie od jego religii, kultury czy światopoglądu. Celem Fundacji jest promowanie praktyki uważności poprzez pokazanie możliwości łączenia duchowości Wschodu i Zachodu, a szczególnie medytacji zen i mistyki. Praktyka obecności, proponowana w ramach laickiej linii zen „Pusta Chmura”, jest  przystosowana  do codziennego życia współczesnego człowieka i daje możliwość doświadczenia wglądu w Rzeczywistość bez konieczności rezygnacji z życia rodzinnego i  zawodowego. Kontynuując i rozwijając dorobek W.Jägera, Fundacja promuje uważne, świadome i odpowiedzialne życie oraz otwartość na drugiego człowieka, inne wyznania i kultury. Jednocześnie zwraca szczególną uwagę na integrację ciała, psychiki i ducha, jako istotnego elementu profilaktyki zdrowia psychicznego i fizycznego. www.jagerfundacja.pl  

 

 

logo2-euphonia

Instytut Euphonia – miejsce, które proponuje profesjonalną psychoterapię, coaching i medytację zen oparte o ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zespołu. Podstawą działania Instytutu jest integralne podejścia do rozwoju osobistego obejmujące również aspekt egzystencjalny.

 www.euphonia.pl

 

 

 

Newsletter Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu

KORZYŚCI-  raz w miesiącu otrzymasz:
  • podsumowanie wpisów z Bloga (sfera umysłu, ciała i ducha)
  • aktualności dotyczące Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu
  • informacje na temat nowości w fundacyjnej Księgarni

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia RODO z dnia 25 maja 2018 przez Polsko-Niemiecką Fundację Willigisa Jagera Mądrość Wschodu i Zachodu Wrocław, ul. E.Orzeszkowej 40/8 i oświadczam, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne i oraz że zostałem poinformowany o o prawie żądania dostępu do do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcie.

FreshMail.pl