Integracja ciała, umysłu i ducha zawsze była ważna dla człowieka. Jednak w XXI wieku, kiedy nasza uważność zostaje narażona na coraz większe rozproszenie, potrzeba ta wydaje sie szczególnie istotna.
Zainteresowanym współczesną duchowością przybliżamy możliwości doświadczania pełnej obecności w codziennym życiu, bez rezygnacji z rodziny, z pracy, z pasji; możliwości doświadczenia bycia jednym z tym, co JEST TERAZ.
Inspirujemy Was do odkrywania sensu życia, który może wyrażać się poprzez jego przeżywanie, doświadczanie dzień po dniu …
Autorzy:

Jolanta Toporowicz – psychoterapeutka od ponad dwudziestu lat. Stworzyła Instytut Rozwoju Osobistego Euphonia we Wrocławiu, który jest miejscem proponującym profesjonalną psychoterapię, coaching i medytację zen. Podstawą działania Instytutu jest integralne podejścia do rozwoju osobistego obejmujące również aspekt egzystencjalny. Twórczyni innowacyjnego rocznego Kursu Rozwoju Osobistego „Być sobą” integrującego trzy płaszczyzny: umysł, ciało, duch. Współzałożycielka polskiej Fundacji Willigisa Jägera „Mądrość Wschodu i Zachodu”, która od kilku lat tworzy w Polsce platformę do spotkań, wymiany, dyskusji i poszukiwania obszarów, w których spotyka się psychoterapia, coaching, nauka i biznes z założeniami filozofii wieczystej. Twórczyni mapy poziomów świadomości oraz autorka książki „(Nie)zwyczajne JA”.
Agnieszka Bonar- Sadulska – z wykształcenia biotechnolog, przez ponad 10 lat pracowała jako wykładowca przybliżający zagadnienia związane ze zdrowiem, leczeniem naturalnym i holistycznym podejściem do profilaktyki chorób. Od ponad 10 lat zaangażowana w rozwój osobisty, stopniowo odkrywa coraz większą przestrzeń do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Współtworzy Fundację „Mądrość Wschodu i Zachodu”. Pracuje w Instytucie Rozwoju Osobistego Euphonia we Wrocławiu. Prowadzi warsztaty dotyczące rozwijania świadomości ciała i praktykowania uważności poprzez ciało. Współtworzy strategię i uczestniczy w realizacji wszystkich projektów Instytutu i Fundacji. Zredagowała dwie książki Alexandra Poraj-Żakieja „ZEN w codzienności” oraz „Wprowadzenie do ZEN. Historia – Praktyka – Współczesność”.
KONTAKT: kontakt[at]jagerfundacja.pl